نام شركتتاريخ عضویت
مسعود پک
3 تير 1398
نشر پارس تاک
2 تير 1398
عطاپک
2 تير 1398
  

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم عنوان کرد؛ قم دارای مرجعیت در زمینه چاپ است/واردات ۲۱۳۱ تن کاغذ دولتی به قم
24 فروردين 1398
به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با اشاره به صنعت نشر استان قم گفت:هزار و ۲۸۶ ناشر و هزار و ۹۸ چاپخانه در استان داریم و اکنون ۸۰۰ ناشر در قم فعال هستند، به همین دلیل بحث کاغذ در قم مهم است.

وی افزود: دو هزار و ۱۳۱ تن کاغذ از تیرماه تاکنون به قیمت دولتی وارد استان قم شده است، ۳۷۳ تن دیگر کاغذ دیگر طی روز‌ها و هفته‌های آتی وارد قم می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم ادامه داد: سامانه کاغذ ایجاد شده است تا ناشران بتوانند با مراجعه به این سامانه کاغذ را دریافت کنند، نظارت کامل بر توزیع کاغذ به ناشران صورت می‌گیرد، چون تفاوت قیمت بین کاغذ دولتی و کاغذ آزاد زیاد است و باید کاغذ دولتی به کتاب تبدیل شود.

حسینی کاشانی قم را دارای مرجعیت در زمینه چاپ دانست و عنوان کرد: چاپخانه‌های این شهر ظرفیت خالی دارند و باید برای پر شدن این ظرفیت تلاش کنیم.

وی یادآورشد: لیست توزیع کاغذ بین ناشران قمی با جزئیات به صورت کامل موجود است و امکان نظارت دوباره بر این ناشران وجود دارد.

کاغذ – مقوا- خرید کاغذ- فروش کاغذ – خرید مقوا – فروش مقوا- تحریر – گلاسه – پشت طوسی – کرافت – دستمال کاغذی – کاغذ روزنامه – سلولزی- قیمت کاغذ – قیمت مقوا – سفارش کاغذ – سفارش مقوا – مقاله کاغذ – مقاله مقوا
Copyright © 2008-2019 Toseae Tejarat Papirous Co. All rights reserved :: کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت توسعه تجارت پاپیروس می باشد