نام شركتتاريخ عضویت
ایران خودرو
8 خرداد 1399
پاپیروس
7 خرداد 1399
پیام رسانه
5 خرداد 1399
  

کاهش 40 تا 150 هزار تومانی بند کاغذ طی چند ماه اخیر
15 مهر 1398
مهرآبادی گفت: طی چند ماه اخیر هر بند کاغذ 40 تا 150 هزار تومان کاهش قمیت داشته است.

سید حسین میرباقری مهرآبادی رئیس اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا ، درباره بازار کاغذ اظهار کرد: طی چند ماه اخیر هر بند کاغذ 40 تا 150 هزار تومان کاهش قمیت داشته است، این در حالی است که قیمت کاغذ از 530 هزار به 380 هزار تومان رسیده است.
رئیس اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا درباره بحران کمبود کاغذ افزود: من نمی‌توانم بر صحبت‌هایی که مسئولان گفتند نظری بدهیم، اما در بازار قیمت‌ها روند کاهشی را تجربه می کنند.
بیشتر بخوانید: سایه سنگین نوسانات نرخ ارز بر قیمت کاغذ و مقوا
مهرآبادی با بیان اینکه هم اکنون خریداری در بازار وجود ندارد، تصریح کرد: در حال حاضر کاغذ در بازار موجود است، اما خریداری وجود ندارد، زمانی که خریدار با ارز 4200 تومانی این محصول را خریداری می‌کرد؛ اما هم اکنون با قیمت دیگری آن را خریداری می‌کند.
رئیس اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا در ادامه گفت: از کسانی که در رشته کاری خود تخصص دارند استفاده بهینه نمی‌شود و از افراد غیرمتخصص استفاده و همین امر باعث تنش در بازار می‌شود.
به گفته مهرآبادی، هر بند کاغذ پایه 370 تا 380 هزار تومان است.

کاغذ – مقوا- خرید کاغذ- فروش کاغذ – خرید مقوا – فروش مقوا- تحریر – گلاسه – پشت طوسی – کرافت – دستمال کاغذی – کاغذ روزنامه – سلولزی- قیمت کاغذ – قیمت مقوا – سفارش کاغذ – سفارش مقوا – مقاله کاغذ – مقاله مقوا
Copyright © 2008-2020 Toseae Tejarat Papirous Co. All rights reserved :: کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت توسعه تجارت پاپیروس می باشد