نام شركتتاريخ عضویت
ایران خودرو
8 خرداد 1399
پاپیروس
7 خرداد 1399
پیام رسانه
5 خرداد 1399
  

قیمت هر کیلو آخال یا ضایعات کاغذ مورد استفاده برای کاغذ و مقوای چاپ و بسته‌بندی در نشست سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا ۱۶۰۰ تومان تعیین شد.
17 مهر 1398
به نقل از ایبنا مهشید پورداد، دبیر سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا ، عنوان کرد: صبح امروز‌(سه‌‌شنبه ۱۶ مهر) جمعی از تولیدکنندگان کاغذ و مقوا در کشور به دعوت سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا در نشستی حضور داشتند و درباره تعیین قیمت آخال یا ضایعات کاغذ به‌عنوان ماده اولیه و اصلی تولید کاغذ و مقوای چاپ و بسته‌بندی صحبت کردند.

وی ادامه داد: در این نشست پس از ساعت‌ها بحث و تبادل نظر و با توجه به موقعیت بازار تولیدی، کف قیمت آخال ۱۶۰۰ تومان تعیین شد.

پورداد با بیان اینکه پیش از این قیمت این کالا حدود ۲۲۰۰ تومان بود، گفت: آخال به‌عنوان ماده حیاتی در صنعت تولید کاغذ با نوسانات قیمت روبه‌رو بود که در جلسه امروز تلاش کردیم، طی رایزنی با دست‌اندرکاران این حوزه قیمت آن‌را کاهش دهیم.

وی یادآور شد: برگزاری جلسات هم‌اندیشی با تولیدکنندگان کاغذ و مقوا و نشست‌هایی از این دست در سندیکا به دنبال رسالت اصلی آن تعریف شده است و امیدواریم بتوانیم به زودی در حوزه‌های دیگر تولید کاغذ نیز چنین جلساتی داشته باشیم.

آخال‌ یا ضایعات کاغذ، جزو مواد اولیه تولید کاغذ در صنایع چاپ و بسته‌بندی کشور به شمار می‌آید که به دنبال شرایط اقتصادی برخی از تولیدکنندگان برای تامین آن با مشکلات جدی روبه‌رو بودند. این مواد برای صنعت تولید کاغذ بسیار حائز اهمیت است.

کاغذ – مقوا- خرید کاغذ- فروش کاغذ – خرید مقوا – فروش مقوا- تحریر – گلاسه – پشت طوسی – کرافت – دستمال کاغذی – کاغذ روزنامه – سلولزی- قیمت کاغذ – قیمت مقوا – سفارش کاغذ – سفارش مقوا – مقاله کاغذ – مقاله مقوا
Copyright © 2008-2020 Toseae Tejarat Papirous Co. All rights reserved :: کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت توسعه تجارت پاپیروس می باشد