نام شركتتاريخ عضویت
قصر
23 ارديبهشت 1401
آریانت
18 ارديبهشت 1401
کاغذ الف
18 ارديبهشت 1401
  

وزیر فرهنگ: حل مشکلات کاغذ به‌صورت ویژه در دولت دنبال خواهد شد
21 ارديبهشت 1401
محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ در مراسم افتتاحیه سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: حل مشکلات کاغذ را به‌صورت ویژه در دولت دنبال خواهیم کرد و همین امروز هم در جلسه‌ای با معاون اول رئیس جمهور درباره این موضوع بحث و تبادل نظر صورت گرفت تا با یک برنامه ریزی مدون مشکلات ناشران و اهالی رسانه‌ را برطرف کنیم.
اسماعیلی در ادامه به مشکلات حوزه نشر و کاغذ اشاره کرد و گفت: مهم‌ترین دغدغه وزارت فرهنگ در حوزه نشر رفع مشکلات کاغذ است که ناشران دغدغه هایشان را در این زمینه به بنده منتقل کرده اند و انشاالله حل مشکلات کاغذ را به صورت خاص در دولت دنبال خواهیم کرد و همین امروز هم در جلسه‌ای با معاون اول رئیس جمهور درباره این موضوع بحث و تبادل نظر صورت گرفت تا با یک برنامه ریزی مشکلات ناشران و اهالی رسانه‌ را برطرف کنیم.
وی در ادامه گفت: در این خصوص با دو نگاه کوتاه مدت و بلند مدت اقداماتی را انجام می دهیم؛ اقدام بلندمدت در حوزه کاغذ تلاش برای خودکفایی تولید کاغذ مورد نیاز داخل و حتی ورود به بخش صادرات است و در برنامه کوتاه مدت نیز به دنبال حل مشکلات پیش روی فعالان حوزه نشر هستیم.
همچنین در بخشی از این مراسم یاسر احمدوند، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و رییس نمایشگاه کتاب تهران در سخنانی گفت: سی‌وسومین دوره نمایشگاه کتاب تهران، با حضور ۲۸۰۰ ناشر برگزار می‌شود؛ ۱۷۰۰ ناشر در محیط مصلای امام خمینی (ره) در غرفه‌ها از فردا میزبان علاقه‌مندان به کتاب است؛ علاوه بر این ۱۷۰۰ ناشر کتاب‌های خود را در فضای مجازی در معرض دید و انتخاب مردم از سراسر کشور قرار می‌دهند.
وی افزود: ۱۷۰ ناشر خارجی از بیش از ۳۰ کشور در این نمایشگاه حاضر هستند.
رییس نمایشگاه کتاب تهران خاطرنشان کرد: یارانه این دوره از نمایشگاه نیز با همکاری بانک صادرات به دست مخاطبان می‌رسد و یارانه دانشجویان، طلاب و اعضای هیأت علمی در مقایسه با دوره سی‌ودوم، افزایش قابل توجهی پیدا کرده است.

کاغذ – مقوا- خرید کاغذ- فروش کاغذ – خرید مقوا – فروش مقوا- تحریر – گلاسه – پشت طوسی – کرافت – دستمال کاغذی – کاغذ روزنامه – سلولزی- قیمت کاغذ – قیمت مقوا – سفارش کاغذ – سفارش مقوا – مقاله کاغذ – مقاله مقوا
Copyright © 2008-2022 Toseae Tejarat Papirous Co. All rights reserved :: کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت توسعه تجارت پاپیروس می باشد