نام شركتتاريخ عضویت
آبان
30 آبان 1402
موسسه علوی تبریز
22 آبان 1402
شهر دانش
21 آبان 1402
  

آیین شکرانه استمرار توزیع کاغذ ایرانی
30 آبان 1401
محمد مهدی اسماعیلی گفت:کارخانه مازندران تولید 45 هزار تن کاغذ را در برنامه خود دارد و برای سال آتی جهشی تا مقدار 65 هزار تن را خواهد داشت.

گروه فرهنگ یکتا؛ شامگاه چهارشنبه بیست و پنجم آبان آیین شکرانه استمرار توزیع کاغذ ایرانی در تالار رودکی برگزار شد. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم عنوان کرد: دولت مردمی از همان روز نخست تحقق نهضت خودکفایی کاغذ را در اولویت های کاری خود در حوزه فرهنگ قرار داد که خوشبختانه تاکنون دستاوردهای خوبی به دست آمده است.
محمد مهدی اسماعیلی در سخنان خود به کارخانه مازندران اشاره کرد که تولید چهل و پنج هزار تن کاغذ را در برنامه امسال خود دارد و برای سال آتی جهشی تا مقدار شصت و پنج هزار تن را خواهد داشت که در راستای چاپ کتاب های درسی آموزش و پرورش برای چاپ کتاب های درسی گام بزرگی برای رفع بخش قابل توجهی از نیاز نشر آن را مرتفع خواهد کرد. ما در سفرهای استانی به استان های فارس، خوزستان و...نیز ظرفیت های خوبی را برای تولید کاغذ داخلی مشاهده کردیم که با تجمیع تمامی ظرفیت ها، نهضت خودکفایی کاغذ بطور کامل تحقق خواهد یافت.

سخنران بعدی مراسم یاسر احمدوند معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود که گفت: مسیر دستیابی به تولید و توزیع گسترده کاغذ ایرانی بدون حمایت رئیس جمهور و اعضای هیات دولت و پیگیری ویژه وزیر فرهنگ مسیر ساده و مقدوری نبود. در ضمن دست اندرکاران کارخانه چوب و کاغذ مازندران هم در این مهم تلاش بسیار موثری انجان دادند.

احمدوند افزود: در جهان امروز که عرصه جنگ اراده هاست، تولید کاغذ داخلی نمادی از تحقق اراده ملی ماست.  

کاغذ – مقوا- خرید کاغذ- فروش کاغذ – خرید مقوا – فروش مقوا- تحریر – گلاسه – پشت طوسی – کرافت – دستمال کاغذی – کاغذ روزنامه – سلولزی- قیمت کاغذ – قیمت مقوا – سفارش کاغذ – سفارش مقوا – مقاله کاغذ – مقاله مقوا
Copyright © 2008-2023 Toseae Tejarat Papirous Co. All rights reserved :: کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت توسعه تجارت پاپیروس می باشد