نام شركتتاريخ عضویت
مشعر
25 خرداد 1400
روزنامه رسمی کشور
24 خرداد 1400
روزنامه رسمی کشور
24 خرداد 1400
  

افتتاح بزرگترین کارخانه تولید کاغذ در استان فارس/ از تأمین یک چهارن نیاز کاغد کشور تا اشتغالزایی برای 600 نفر اجتماعي
1 آذر 1399
مختاری گفت: افتتاح کارخانه کاغذ زاگرس فارس می‌تواند یک‌چهارم کاغذ کشور را تامین کند و اشتغال‌زایی نزدیک به 600 نفر در آینده دارد.
محمدجواد مختاری طی گفتگویی با خبرنگار سرویس اقتصادی شیرازه؛ در حاشیه بازدید فرمانده سپاه فجر از دو کارخانه کیمیا الیاف و کاغذ زاگرس فارس به مناسبت هفته بسیج در شهرستان زرقان اظهار کرد: کارخانه کاغذ زاگرس فارس با مشارکت بخش خصوصی در حال راه‌اندازی است که مرحله نصب دستگاه‌ها به عنوان بزرگترین کارخانه تولید کاغذ در استان است.
وی افزود: با راه‌ندازی این کارخانه اشتغال‌زایی نزدیک به 600 نفر در آینده خواهد داشت که جهت تکمیل کارخانه تسهیلات توسط بانک صنعت و معدن آزادسازی خواهد شد.
مسوول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فجر استان فارس یادآور شد: افتتاح کارخانه کاغذ زاگرس فارس می‌تواند یک چهارم کاغذ کشور را تامین کند که این امر از طریق کاغذهای بازیافتی که طی فرایندی به رول کاغذ تبدیل می‌شود، صورت می‌پذیرد.
بی‌تاثیری کرونا بر فعالیت کارخانه کیمیا الیاف
مختاری در ادامه گفتگو با رضا کوهی شوریجه خبرنگار شیرازه با اشاره به فعالیت کارخانه کیمیا الیاف گفت: این کارخانه در سال 1389 در زمینه کیسه، گونی پلاستیکی جهت مصارف نانوایی و گندم فعالیت خود را آغاز کرد.
وی با اشاره به بی‌تاثیری کرونا بر فعالیت کارخانه کیمیا الیاف افزود: متاسفانه ویروس کرونا باعث تعطیلی ادارات، واحدهای صنفی مختلف شده است که با مدیریت جهادی هم اکنون کارخانه کیمیا الیاف با ظرفیت بیش از یک هزار و 200 کارگر در حال فعالیت است که این نشان دهنده جذب هرساله کارگر و عدم اخراج کارگران بوده است.
مسوول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فجر استان فارس خاطرنشان کرد: کارخانه کیمیا الیاف با ظرفیت کامل در حال فعالیت است که 90 درصد محصول کارخانه صادرات می‌شود تا ارزآوری برای کشور داشته باشد.
مختاری تصریح کرد: ظرفیت این کارخانه باعث شده که جزو واحدهای موفق در صنعت شناخته شود که به گفته فرماندهی سپاه فجر، این راه همانند سربازی است که در خط مقدم جبهه اقتصادی کشور در حال مبارزه است، پس باید این خط و روحیه جهادی همیشه حفظ شود.

کاغذ – مقوا- خرید کاغذ- فروش کاغذ – خرید مقوا – فروش مقوا- تحریر – گلاسه – پشت طوسی – کرافت – دستمال کاغذی – کاغذ روزنامه – سلولزی- قیمت کاغذ – قیمت مقوا – سفارش کاغذ – سفارش مقوا – مقاله کاغذ – مقاله مقوا
Copyright © 2008-2021 Toseae Tejarat Papirous Co. All rights reserved :: کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت توسعه تجارت پاپیروس می باشد